Bilyay Akademi - Türkiye'nin ilk spiritüel kurumundan Akademi'ye...

Bilyay Akademi

Kayıt ve bilgi için +90 (212) 243 18 14 no.lu telefonu arayabilirsiniz.

Uzmanlarımız

Meltem GÜNER

Meltem GÜNER

1970 yılında İzmir'de doğdum.

Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Klasik Arkeoloji Bölümünde eğitim aldım. Her ne kadar sıralama hatası ile girmiş olsam da bu tesadüf gibi görünen siparişim hayata bakış açıma birçok değer kattı. Geçmişin değerini gün geçtikçe daha çok önemsiyorum. Tasarım okumak isteğimi kızım Su gerçekleştirdi.

Çalışma hayatına üniversitede okurken başladım. Üretmeyi, öğrenmeyi ve çalışmayı seviyorum. Yemek pişirmekten de keyif alırım ve bu konuda yakın çevremde bir üne sahibim. Vakit buldukça yürüyüş, bisiklet, Hatha ve Yin yoga yaparım, Astrolojiyi kendi kendime ve araştırarak öğrendim. Meraklı ve gözlemci yapım odaklanma becerim sayesinde birçok farklı alanda kendimi yetiştirmeye devam ediyorum. Bununla beraber Çin astrolojisi, Feng Shui, I-Chıng ile ilgili eğitimler de aldım. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Antropoloji Bölümünde öğrenciyim.

2015 yılında iki kitabım yayınlandı. Şimdi yeni kitabım yayına hazırlanıyor.

Derin, mükemmellik dayatmasında boğulmuş başarılı bir kadının başaramama öyküsü üzerinden sistemi sorgulayan bir roman.

Niyet Defteri, kadim bir bilgi olan niyet etmenin uygulamalarını aktarıyor. Nasıl niyet edilmez? Ne zaman niyet edilmeli? Niyetlerimizin olmama sebepleri nelerdir? Gibi soruların cevaplarıyla okuyana yol gösteriyor. İstanbul'da kocam Ünal, kızım Su, kedilerimiz Maya ve Mişa ile beraber yaşıyoruz. Atölye çalışmalarımı Kızıltoprak sahilde bulunan Ünal Güner Bütünsel Yaşam Merkezinde, seminer ve söyleşilerimi Türkiye'nin her yerinde yapıyorum.